Kdo vám vyčistí ucpaný odpad

By

Kdo vám vyčistí ucpaný odpad


V životě někdy nastávají chvíle, kdy je nám úzko kvůli docela malicherným drobnostem, kupříkladu se nepodaří zarezervovat ubytování, kam chceme na dovolenou, anebo někdo vykoupí poslední kus obuvi, která se nám líbí, a tak můžeme být rozmrzelí a otrávení. Jestliže se někdy dostanete do podobné situace, vzpomeňte si v tu chvíli na mnohem horší patálie, jako je například ucpaný odpad v koupelně nebo v kuchyni, anebo ucpaný záchod. V takovém okamžiku se mnozí snaží vyřešit problém po svém. Demontují kuchyňský dřez, rozebírají sifon u umyvadel, a do záchodu strkají různé dráty nebo se snaží ucpávku prorazit gumovým zvonem. U drobných závad to zabírá, ale pokud je zanesená domovní kanalizace, nemáte s žádným amatérským postupem šanci na úspěch. V tu chvíli musíte povolat na scénu v Kladně instalatéry https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-kladno-cisteni-odpadu-a-kanalizace.

město Kladno

Profesionální čištění kanalizace – kanalizační potrubí a přípojky musí čistit odborníci, kteří jsou také patřičně vybavení. Provádí se to většinou tlakovou vodou z mobilní cisterny, anebo frézovací hlavicí, záleží na situaci a množství nečistot či závažnosti ucpávky. Frézování kanalizací odstraňuje zejména hrubé usazeniny, které jsou komplikovaně přichycené na stěnách potrubí, případně jsou prorostlé kořeny keřů ? a stromů.

kanalizační poklop

Jestliže dojde v kanalizačním potrubí k prasklinám, což se stává například v důsledku pohybu motorových vozidel po silnici, anebo sesedáním či sesouváním půdy, těchto defektů mohou využít rostliny ke svému růstu a jejich kořeny se někdy dokážou prodrat až neuvěřitelně drobnými skulinami. Kořenový bal se pak uvnitř kanalizace rozroste a zmohutní, a vytvoří spolu s bahnem, kameny, pískem, kusy papíru či plastů nepropustnou zeď. Frézovací hlavice si poradí i se silnými nánosy nečistot a tento balast pak odplaví tlaková voda a kanalizace zas slouží svému účelu tak, jak má.

About the author

administrator