Jak si poradit i bez podprsenky

By

Jak si poradit i bez podprsenky


O co to mají ženy obtížnější ve svém životě, než muži? Těch ukazatelů by bylo víc, ale my se tu nyní zmíníme o jednom zásadním, který muži ani nemohou pochopit, i když se sebevíc snaží do ženského postavení vcítit. Muži totiž nemají vyvinuté prsní žlázy a bradavky do takové míry, že by vytvářely velmi působivé a krásné tvary.

červená podprsenka

Ženské poprsí je jedním z divů světa, ostatně můžete se o tom přesvědčit ve filmu – v komedii „století“ S tebou mě baví svět, kde Pavel Nový pronese, že mu jeho „jakoby“ milenka, tedy jeho manželka, ukázala osmý div světa. V záběru z postelové scény na hotelu v Karlově Studánce odhalí hrudník v očekávání milostného dobrodružství – a to je ono – ženám stačí ukázat ňadra a muži okamžitě mění svou mentalitu, náladu a své aktuální priority, protože sex je pro ně to nejkrásnější na světě.

cvičební pomůcky

Není to ale tak jednoduché, protože i když bude žena postupně odhalovat své poprsí tak, aby plně vynikly jeho tvary, dokud se neobjeví na scéně nahé bradavky, sexuální stimul se nedostaví. Takto to ale funguje i v opačném módu, jestliže si žena přeje, aby k žádnému sexuálnímu podnětu nedocházelo, zakryje bradavky, a je klid. Jenže jak to udělat, když nechce nosit podprsenku, protože škrtí a svědí, způsobuje opruzeniny a navíc tím ochabují svaly hrudníku, které poprsí udržují v hezkém tvaru?

Řešení je jednoduché – kryty na bradavky. Jsou to nalepovací kolečka, jakési terčíky, které se přilepí pouze a bradavky, a jejich tělová, případně bílá nebo černá barva (dle oblečení) bradavky zakryje i bez podprsenky. Tímto způsobem je pak možné oblékat cokoli – halenky, svetříky, trička, mikiny, šaty, a vyrážet do společnosti na plesy a zábavy, na oslavy narozenin, na svatby, na promoce, na firemní rauty, do divadla, ale i do přírody nebo na sportoviště. Říká se, že v jednoduchosti je krása, a kryty bradavek toto pravidlo potvrzují.

About the author

administrator