Bikini fitness boty patří k těm nejvíce sexy na trhu

By

Bikini fitness boty patří k těm nejvíce sexy na trhu


Co si představíte, když se řekne „sexy boty“? Jistě, že to nebudou pracovní bagančata pro instalatéry, většina z vás si zřejmě ve své fantazii představí obuv dámskou, na vyšším podpatku. Zde ale mužská fantazie může narážet na některé překážky, s nimiž odhalení těch nejvíce sexy bot může být obtížnější.

dívka v bikinách

Výše podpatku – příliš nízké podpatky, nebo dokonce žádné podpatky, udržují chodidlo v téměř rovné poloze vůči podložce. V tomto tvaru vůbec nevynikne nožní klenba, přitom právě ta hraje zásadní roli v sex-appealu. Žádného muže nenalákáte na krásu vašich chodidel, pokud s nimi budete našlapovat naboso po rovném povrchu anebo dokonce v ploché obuvi, jako jsou Conversky či balerínky. Nejlépe krása chodidla vyniká na podpatcích o výšce přibližně 8 – 12 cm, zpravidla tenkého, někdy až jehlovitého tvaru. Délka podpatků u modelové řady bikini fitness bot Fabulicious je 11 cm.

polonahá dívka

Barva – propůjčíte-li dámské obuvi na podpatku bílou nebo stříbrnou barvu, docílíte tím výjimečného vzezření, které výborně vynikne na noze s opálenou pokožkou. Taková chodidla jsou pak vysloveně neodolatelná.

Transparentnost – některé typy bot Fabulicious Gala a Majesty jsou opatřené horní průsvitnou částí, tím je na chodidle patrné vše, kromě bosé plosky, i když i ta je zčásti viditelná. Transparentní pásky ve spojení s bílou barvou dodávají obuvi mimořádný elegantní vzhled už jen samy o sobě, což teprve s obutou ženskou nožkou.

Jednoduchost – říká se, že v jednoduchosti dřímá krása, a pro obuv Fabulicious Gala to platí dvojnásob. Sandály se vyznačují jednoduchým tvarem s elegantními křivkami, který není zbytečně komplikovaný mnoha pásky, řemínky a složitým upínáním. Stélka je navíc velmi příjemná na dotek a udržuje ženské chodidlo v přirozené poloze. S touto obuví bude vaše krásné ženské tělo obdivováno mezi muži i mezi některými ženami.

About the author

administrator