Vyberte si pohádkové místo

By

Vyberte si pohádkové místo


Vybíráte místo, kde budete pořádat svůj svatební den a ze všeho nejvíce toužíte po tom, aby to mělo tu správnou atmosféru, doslova jako z pohádky? A zároveň potřebujete, aby se tam i nějací svatebčané mohli ubytovat a zároveň, aby bylo o všechny postaráno? Prostě chcete, abyste se příliš nemuseli o nic starat? Až uvidíte ten výhled a vzpomenete si na pohádku Nesmrtelná teta, která patří mezi vaše oblíbené, už nebudete chtít vybírat dále, protože jednoznačně vás vaše nohy potáhnou na toto místo. Jsme velice rádi, že vám můžeme dnes představit ideální místo na svatbu na Jižní Moravě Benátky 214, které se nachází v bezprostřední blízkosti zámku Vranov nad Dyjí a jež se nachází právě v jižní části Moravy.

svatba

Táhnou vás sem vaše kroky, i když vybíráte dovolenou? Tak proč to nespojit? Uspořádat zde svatbu a zároveň i vyrazit na takové pohádkové místo, jako je toto? A nemusí se jednat ani o svatební den jako takový, ale pokud hledáte krásné místo pro konání vaší firemní akce a chcete se trochu vytáhnout, nebo pro konání teambuildingu, rozhodně neuděláte chybu, pokud si zarezervujete pobyt právě zde, protože budete mít zajištěno soukromí a maximální servis pro to, aby všechno proběhlo naprosto bezchybně.

akce

Precizní catering a originální místo, to vás dostane, že sem třeba nepojede naposledy a budete doporučovat dál. Mohou vám sestavit individuální nabídku na vaši akce, dle požadavků, které potřebujete, vždycky je možné se dohodnout a zejména to platí o tomto místě. Podívejte se na jejich nabídku, která dokáže zajistit vaši akci až pro čtyřicet devět osob, které zde mohou přespat, pokud přespání nebude potřeba, ale půjde jen o jednodenní akci, můžete sem přijet až s devadesáti lidmi. Všechno nově zrekonstruované a v krásném provedení, které vás okouzlí. Zavolejte ještě dnes na recepci nebo zašlete poptávkový e-mail.

About the author

administrator