Pozvěte kadeřníka z barbershopu v Holešovicích i na vaši akci

By

Pozvěte kadeřníka z barbershopu v Holešovicích i na vaši akci


Barbershop v Holešovicích nabízí službu, které byste mohli využít, a sice to, že za vámi přijede profesionální kadeřník a holič a pohraje si s vaším sestřihem a vousy (pokud je máte). Samozřejmě to nemusí bát vaše vousy a váš sestřih, ale v rámci recese se to bude týkat vašich přátel.

kadeřnické služby

Mezi námi je spousta komunit, které drží za jeden provaz, schází se při různých příležitostech, jezdí spolu v zimě na hory, v létě jezdí na vodu, pomáhají si se stěhováním a navštěvují společně i restaurace a čajovny. Někteří lidé milují recesi a rádi pro své blízké organizují různé akce i s upomínkovými předměty, a máte-li smysl pro humor a rádi obdarováváte své blízké něčím vskutku originálním, máme pro vás tip, jak to provést v neočekávaném duchu.

dámský sestřih

Akce s ubytováním a profesionálním kadeřníkem – jednou z možností, jak ostatní mile překvapit, je zajistit společné ubytování v horách a nachystaným programem pro horskou turistiku. Jestliže vaši přátelé souhlasí, složíte se na ubytovacích službách, zaplatíte pronájem horské chaty a budete mít týden volna v idylickém prostředí Lužických či Jizerských hor nebo Krkonoš. A domluvíte se s kadeřníkem v holešovickém barbershopu, aby za vámi dorazil ve smluvený den, což bude pro ostatní samozřejmě velké překvapení, protože málokdo bude očekávat, že se všem přítomným bude věnovat profesionál zrovna v tomto duchu. Bude to zkrátka překvapení s velkým P.

Kadeřník a holič v jedné osobě si může pohrát s pánskými i dámskými účesy, může upravit vousy a dát jim nezvyklou fazónu a všichni budou mít pocit, že jsou jako znovuzrození. Budete se více těšit na další den, bude se vám pak lépe chodit po horách a budete hlavně mít ze sebe lepší pocit. Pamatujte, že kadeřníci jsou svým způsobem kouzelníci, kteří umí rozveselit a zvednout náladu, a mít upravený zevnějšek je přece také důvod k radosti.

About the author

administrator