Nemusíte abstinovat kvůli vyššímu věku

By

Nemusíte abstinovat kvůli vyššímu věku


Sex je součástí každého normálního, a především zdravého vztahu. Dávno je prokázáno, že sex má velice pozitivní dopad na celý vztah, protože prohlubuje intimitu a samozřejmě poskytuje oběma fyzické potěšení. Sex vplavuje hormony štěstí, odbourává stres, posiluje vztah a působí jako prevence mnoha onemocnění. Jedním z těchto onemocnění je u muže rakovina prostaty, protože pokud se sperma delší dobu hromadí ve varlatech, může to opravdu způsobovat vážné problémy. A právě rakovina prostaty patří mezi nejčastější nádorová onemocnění u mužů nad 50 let.

banán s rtěnkou

Problém je erekce. Každý muž se během života setkává s tím, že ho jeho penis úplně na 100 % neposlouchá. Bez erekce ale není možné mít sex, a právě proto je potřeba svoje tělo vnímat, a při prvních náznacích problémů s erekcí je potřeba se zamyslet nad spouštěči. A těch je víc než si myslíte. Jedním z nejčastějších důvodů nefunkční erekce je nefunkční vztah. i když se říká hlavně o ženách, že potřebují k sexu pohodu ve vztahu a spoustu pozornosti, podobně to funguje i u mužů. Proto mějte na prvním místě pohodu ve vztahu.

doplněk stravy

Stres je jedním z častých zabijáků erekce. Při dlouhodobém stresu je to opravdu velký problém, protože stres je spouštěčem i daleko horších problémů, než je pouze špatná erekce. Zlepšení erekce může být jednoduché, pokud jde například o odbourávání stresu. Zkuste být více v pohodě a třeba to pomůže. Daleko horší problém je například ve vyšším věku, kdy je erekce problematická normálně. Může za to pokles testosteronu.

Erekci je možné zlepšit hlavně tak, že optimalizujete hladinu testosteronu. To je možné udělat buď pomocí doplňků stravy a nebo úpravou jídelníčku. Důležité je přijímat dostatek bílkovin a zdravých tuků, které najdete třeba ve vlašských ořeších. I ve vyšším věku si můžete užívat vztah se vším, co k němu patří.

About the author

administrator