Jdeme na šíšu

By

Jdeme na šíšu


Správněji by asi mělo být psáno shisha, ale protože jsme v Česku, bude fonetický přepis jistě bez problémů k pochopení. A pokud ještě stále netušíte, o čem je řeč, vězte, že se jedná o vodní dýmku, též takzvanou vodnici. A z té velké může kouřit více lidí najednou, proto se říká, že jdeme na šíšu. Tento zvyk je na naší zemi již pěkně dlouho, a to tak dlouho, že se ani neví odkdy přesně. Důležité však je, že je tady, mezi námi, přivezená snad z Persie nebo Indie. V této informaci nejsou všichni zajedno. Ale to není tak důležité. My se raději podíváme, jak taková vodnice vypadá a také na tabák.

dívka a shisha

Vodní dýmka se skládá z více rozdělitelných částí, z nichž základem je nádoba, ve které je voda. Nahoře se zapálí tabák, speciálně pro to určený a uživatel potahuje z hadice dým. Ten prochází právě přes tu vodu, kde je ochlazován, a tak se poté prý lépe vychutnává. Tak to tvrdí všichni kuřáci této věcičky.

Nu a tabák do vodní dýmky je trochu jiný než tabák klasický. Může mít různé příchutě a různé vůně. Je jen na uživateli, jaký si zvolí a který bude používat. Klidně lze každý den použít jiný. Právě pro ty možné obměny chutí. Tento tabák se totiž skládá ze sedmdesáti procent z ovocné melasy. Může být také naložen v medu. Postupu výroby pak vděčí za to, jaký je ve výsledku. Většinou se dělí do tří druhů, totiž silně aromatický, středně aromatický a jemný. Tabák černý nespadá nikam, protože je ho více druhů. Takže jej nelze jednoznačně zařadit.

kouř z vodnice

A kde se dá koupit? Inu, nejlépe je nakupovat ho na webových stránkách přes odkaz v tomto článku. Protože tak zde máte sto procentní jistotu kvalitního zboží, nijak nešizeného a za nejlepší cenu. Proto vůbec neshánějte někde jinde, ale právě na výše řečený odkaz klikněte. Dostanete se tak tam, kde si můžete skutečně v klidu a pohodě vybírat to, co vám nejvíce vyhovuje.

About the author

administrator